ROCH-FREZ Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe - toczenie . frezowanie, obróbka CNC ........... - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne

     Firma ROCH-FREZ P.U.H. zajmuje się kompleksową obróbką skrawaniem w nowoczesnej i przyjaznej środowisku technologii CNC. Istniejemy od 2006 roku, w tym krótkim czasie firma przeszła prawdziwą ewolucję. Pierwszym krokiem był zakup 2-osiowej tokarki ze sterowaniem numerycznym CNC. Stopniowo zdobywaliśmy kolejnych klientów, z którymi współpracujemy do dnia dzisiejszego.
Na podstawie zapytań dotyczących frezowania podjęliśmy decyzję o zakupie kolejnej maszyny, tym razem 4-osiowej frezarki CNC. Był to kolejny krok w rozwoju naszej firmy, gdyż poszerzyliśmy zakres usług i zyskaliśmy kolejnych, zadowolonych klientów.

    Od początku działalności wynajmowaliśmy pomieszczenia, gdzie wykonywane były w/w usługi. W miarę upływu czasu i nawiązania stałej współpracy z klientami wywiązała się myśl dotycząca budowy własnej, nowoczesnej, przyjaznej środowisku i odpowiadającej wszelkim wymaganiom hali usługowej. W stosunkowo niedługim czasie rozpoczęliśmy inwestycję, którą zakończyliśmy pod koniec 2012 roku, od tej pory świadczymy usługi w nowej hali.
 Jesteśmy w dalszym ciągu firmą rozwojową i dostosowującą się do potrzeb klienta, o czym świadczy niedawny zakup kolejnej maszyny w postaci centrum tokarsko-frezarskiego CNC.


      Z racji naszej przedsiębiorczości pozyskaliśmy środki finansowe z programu pomocowego Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, które po części pokryły koszty związane z zakupem w/w centrum.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego